advertise
  • ما در طراحی همیشه در کنار شما خواهیم بود و هدیه ما به شما کار عالی خواهد بود.
  • ۰۹۱۰۶۹۷۰۲۱۸

طراحی آنلاین

استودیو طراحی دی او (نگاهی نو به مقوله طراحی)

استودیو طراحی دی او

استودیو طراحی دی او با هدف طراحی آنلاین (طراحی در لحظه و ارتباط مستقیم با مشتری در سریعترین لحظه) شکل گرفت. در ادامه با فعالیت در زمینه های مختلف (طراحی داخلی و تولید محصول) خلاء طراحی حرفه ای در این زمینه ها احساس شد و با توجه به اینکه کشور ما طراحان حرفه ای بسیاری دارد که در زمینه های مختلف از قبیل گرافیک، طراحی معماری، طراحی صنعتی و طراحی سایت و ... فعالیت دارند اما در روند تحولی که با این همه استعداد انتظار داریم اتفاق ملموسی رخ نداده است لذا با هدف تحول در طراحی در تمامی زمینه ها و ارائه عالی پا به این عرصه گذاشتیم. در ادامه طراحی، اجرای قوی از مهمترین مقوله هایی بود که ضعف زیادی در آن دیده شد برای مثال بهترین طراحی ها اگر در ذهن و یا روی کاغذ باشند و در اجرا تمام و کامل نباشند همه ارکان طراحی تا اجرا را زیر سوال می برند لذا کسی که طراح است باید با بهترین اجرا کننده ها در ارتباط باشد تا اتفاقات عالی به حقیقت تبدیل شوند. به همین منظور ما تصمیم گرفتیم برای اجرا هم از بهترین ها دعوت کنیم تا ما را در زمینه های طراحی سایت، چاپ، تولید محصول، اجرای دکوراسیون داخلی و .... ما را یاری کنند و عنوان این مجموعه را "انجامش بده" گذاشتیم. امیدواریم با کمک شما عزیزانی که از سایت و محتوای آن استفاده می کنید و همچنین طراحان برگزیده ای که در تولید محتوا ما را یاری می کنند بهترین اتفاقات را در زمینه طراحی کشور رقم بزنیم.

انجامش بده

مجموعه انجامش بده برای اجرایی کردن طرح ها ساخته شده و مجموعه مجزا از استودیو طراحی دی او می باشد که با هدف اجرای عالی راه اندازی شده است. مجموعه انجامش بده شامل زیر مجموعه های کوچکتر است که در کنار هم کارهای متنوعی انجام می دهند. برای مثال در زمینه طراحی گرافیک نیاز به چاپ همیشه وجود دارد پس گروه اجرایی انجامش بده این نیاز را برای مشتریان دی او فراهم کرده است که در کنار طراحی اجرا هم باشد.

نیاز به همکاری با شما

با توجه به کار بزرگی که شروع شده نیاز به همکاری با طراحان حرفه ای و مجموعه های بزرگ بسیار احساس می شود لذا از تمام کسانی که علاقه مند در این حوزه (طراحی و اجرا) هستند تقاضا داریم روزمه خود را به ایمیل و یا شماره واتساپ درج شده در سایت ارسال کنند تا در اولین فرصت، همکاری های مورد نظر بررسی شده تا اقدامات لازم صورت بگیرد. 

                                                                                                                            با تشکر 
                                                                                                                      سیروس منجمی